Ekran interaktywny to wisząca lub zabudowana powierzchnia dotykowa. Urządzenie to daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Działa w pionie i w poziomie. Ekran może zostać obudowany według projektu dostosowanego do wymagań Klienta lub identyfikacji firmowej. Ekrany multimedialne to przede wszystkich narzędzia prezentacyjne

Czytaj dalej

Dzięki systemowi rozpoznawania wielodotyku pozwalają nie tylko przedstawiać informacje, wyświetlić multimedia czy zaprezentować w dowolny sposób ofertę, ale także angażować odbiorcę, który może sam wybrać interesujące go treści.
Ekrany dostępne są w różnych wariantach wielkości, obudowa jest spersonalizowana pod względem koloru czy użytego materiału. Urządzenie może także otrzymać logo, podświetlenia czy inne dedykowane wyróżniki.
Parametry sprzętowe, takie jak m.in. system operacyjny, liczba punktów dotyku czy technologia dotyku dobierane są indywidualnie

Wybierz swój model

Do zabudowy

Ekran do zabudowy występuje w różnych wariantach wielkości, wyposażony jest w powierzchnię dotykową, oraz – jeśli jest taka potrzeba – w komputer sterujący. Brak dedykowanej obudowy pozwala na wbudowanie urządzenia w istniejącą instalację, lub zabudowanie go w indywidualnie zaprojektowaną aranżację wnętrza, stoiska targowego i innych.

Z dedykowaną obudową

Ekrany dotykowe dostępne są w różnych wariantach wielkości, a dedykowana obudowa jest spersonalizowana pod względem koloru czy użytego materiału. Obudowa w całości obejmuje zarówno powierzchnię dotykową, jak i komputer sterujący, może być ona także wyposażona w dodatkowe urządzenia (typu głośniki, kamerę, czujniki ruchu itp.). Obudowa urządzenia może zostać wykonana z różnego rodzaju materiałów, oraz być w wybranym kształcie czy kolorze. Dodatkowo może także otrzymać logo, podświetlenia czy inne dedykowane wyróżniki.

ANDROID lub Windows
PRZEKĄTNA 48 – 65 cali
WIELODOTYK 2 -32 punktów
ROZDZIELCZOŚĆ
SZKŁO HARTOWANE 4mm Mighty Glass
TECHNOLOGIA IR & pojemnościowa
Pakiet możliwości
Sprzedaż, wynajem, leasing.

Pomożemy wybrać rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najbardziej korzystne