Interaktywny totem/ infokiosk to urządzenie wielofunkcyjne. To pomocny informator, przewodnik, a także dotykowa tablica.

Urządzenie najlepiej sprawdza się podczas wystaw, szkoleń, konferencji czy dedykowanych eventów. Nie sposób go nie zauważyć, przyciąga uwagę i zachęca do zapoznania się z prezentowanymi na nim treściami. Przedstawione treści podane są w atrakcyjny sposób, stanowią uatrakcyjnienie każdego wydarzenia.

Czytaj dalej

 

Interaktywny totem/ infokiosk nie wymaga dodatkowej obsługi ze strony organizatorów, jest samoobsługowy i intuicyjny dla odbiorców. Goście i widzowie bez trudu odnajdą interesujące ich treści np. o programie szkolenia i prelegentach. Oprogramowanie urządzenia pozwala w łatwy sposób przygotowywać interaktywne prezentacje. Dostęp do Internetu umożliwia przeglądanie stron www.

 

Aplikacje można dostosowywać do kolorów firmowych wydarzenia. Ich funkcjonalność jest dostosowana do potrzeb Klienta. Parametry sprzętowe, takie jak m.in. system operacyjny, liczba punktów dotyku dobierana jest indywidualnie.

 

Oferujemy totemy na nodze lub monolity– infokioski, wewnętrzne i zewnętrzne

 

TOTEM
Stoi, informuje, zaprasza do interakcji.
Dotykowy totem to idealny przewodnik targowy, informator, a także narzędzie prezentacyjne, projektowe, pomoc dydaktyczna. Może być interaktywną tablicą. Ekran totemu może działać w pionie i poziomie- co pozwala na prezentację treści w optymalny, w danym momencie sposób. Dzięki łatwemu demontażowi ekranu zawieszonemu na nodze- może on służyć jako samodzielny ekran dotykowy, który można zawiesić lub zabudować w dedykowanym miejscu.
Dzięki demontowanemu ekranowi totem w łatwy sposób się transportuje.

 

INFOKIOSK
Dotykowy infokiosk to idealny informator, narzędzie prezentacyjne, projektowe czy rozrywkowe. Dzięki indywidualnej, całościowej zabudowie infokiosk można wyposażyć w dodatkowe urządzenia, czujniki pozwalające na wykorzystanie innych- poza dotykową- technologii. Oferujemy infokioski z ekranem w pionie lub poziomie, wewnętrzne i zewnętrzne.
Dedykowana, całościowa zabudowa gwarantuje stabilność urządzenia, co pozwala na samodzielne ustawienie urządzenia nawet w miejscu o dużym natężeniu ruchu. W każdym przypadku infokiosk ma indywidualnie zaprojektowaną obudowę, co pozwala na dużą personalizację urządzenia, oraz na wyposażanie i wbudowywanie w niego dodatkowych elementów takich jak czujnik ruchu, kamerka, kinnect i inne- co daje urządzeniu większe możliwości interakcji.

Wybierz swój model

Monolit

Jednolita, spójna bryła tworząca całość. Idealny do trwałej zabudowy.

Na nodze

Zawsze idealnie dopasowany. Zawsze w zasięgu wzroku.

ANDROID lub Windows
PRZEKĄTNA 48 – 65 cali
WIELODOTYK 2 -32 punktów
ROZDZIELCZOŚĆ
SZKŁO HARTOWANE 4mm Mighty Glass
TECHNOLOGIA IR & pojemnościowa
Pakiet możliwości
Sprzedaż, wynajem, leasing.

Pomożemy wybrać rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najbardziej korzystne