Nowy rok- nowe kierunki!

Bardzo cieszymy się, że nasze pierwsza dostawa w tym roku to dostawa nietypowa- a mianowicie dostawa spersonalizowanego stołu, który znalazł swoje miejsce…. na stacji benzynowej w Hamburgu ????

Stół interaktywny został zaprojektowany w całości pod potrzeby Klienta- czyli stacji Shell’a.

Podstawa stołu wykonana jest ze stali, a 43 calowy ekran dotykowy  został wbudowany w blat meblowy, który dodatkowo jest wyposażony w indukcyjne ładowarki.

Stół interaktywny ma nietypową wysokość- 100 cm, która pozwala zarówno na wygodne korzystanie z niego na stojąco, jak i na siedząco. 

Samo urządzenie wyposażone jest w spersonalizowaną aplikację Omnitapps. Można na nim przeczytać informacje dotyczące Shell’a, promocji na stacji, programów lojalnościowych, a także skorzystać z mapy, informacji o pogodzie, czy po prostu rozerwać się grając w jedną z dostępnych gier. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pobyt na stacji benzynowej pozwoli nie tylko na zatankowanie samochodu i wypicie szybkiej kawy, ale także  na krótki  odpoczynek, przeczytanie ważnych dla nas informacji drogowych, czy pogodowych, no i na naładowanie baterii ????

Mamy nadzieję, że za jakiś czas więcej takich mebli pojawi się na niemieckich stacjach Shell!

Tu znajdziesz więcej informacji o naszych stołach interaktywnych.