Stół i infokiosk – ELECTRO + MONO = Mocne wsparcie eventowe

Ostatni nasz zrealizowany projekt to projekt o sporych gabarytach😊 
Infokiosk MONO 47” i stół ELECTRO 55”. Stół i infokiosk interaktywny oba w białej wersji kolorystycznej będą wspierać agencję promocyjną, specjalizującą się w organizowaniu stoisk targowych dla Klientów na całym świecie, w uatrakcyjnianiu i nowoczesnym prezentowaniu treści podczas ważnych imprez targowych.

Tak dużych urządzeń – stół i infokiosk interaktywny – nie da się przeoczyć, a wyposażenie stoiska w dwa, różne urządzenia pozwala na korzystanie z nich w najbardziej odpowiadający Zwiedzającym sposób.

Infokiosk MONO wyposażony w ekran interaktywny w pozycji pionowej to wysokie urządzenie w monolitycznej zabudowie,  które w związku ze swoimi rozmiarami mocno rzuca się w oczy i przyciąga uwagę.

Stół ELEKTRO to rządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie zarówno cechy stołu,  jak i totemu interaktywnego- to najbardziej zaawansowana i jednocześnie najbardziej funkcjonalna  wersja stołu, która pozwala zarówno na pracę zespołową, projektową czy prezentację treści.

Za pomocą elektrycznego sterowania możemy w prosty sposób uzyskać urządzenie w danym momencie najbardziej nam potrzebne- począwszy od stołu z poziomym blatem, poprzez ustawienie blatu pod kątem, a skończywszy na wersji pionowej.

To urządzenie, zwłaszcza przy ustawieniu ekranu pod kątem daje możliwość optymalnego użytkowania.  Pozwala na bardziej indywidualne korzystanie- zwłaszcza w przypadku, w którym Zwiedzający rozwiązują quizy, lub podają wrażliwe dane- np. w celu otrzymania na maila dedykowanej oferty. Oba urządzenia wyposażone są w oprogramowanie Omnitapps, które pozwala na tworzenie dedykowanych poszczególnym Klientom, targom, eventom prezentacji, oraz prostych gier uatrakcyjniających wydarzenie, a z drugiej strony pozwalających na zbieranie interesujących dla  Klientów danych.

Zarówno stół i infokiosk interaktywny są wytrzymałymi urządzeniami i mogą być transportowane w dowolne miejsce na świecie w dedykowanych skrzyniach transportowych.

Stół GLIP ELECTRO I infokiosk GLIP MONO
Stół GLIP ELECTRO I infokiosk GLIP na targach w Cottbus MONO.
fot. www.lubuskie.pl

Urządzenia GLIP w pracy podczas imprez targowych.