Aplikacje interaktywne – multimedialne wsparcie podczas imprez targowych oraz eventów.

Stół interaktywny, infokiosk wyposażony w aplikacje interaktywne to znakomite narzędzie które można wykorzystać do promocji, sprzedaży podczas imprez targowych. Najpopularniejszym modułem wykorzystywanym w  prezentacjach interaktywnych jest pełnoekranowa galeria multimediów, pozwalająca na wyświetlanie zdjęć oraz filmów w rozdzielczości FullHD oraz UltraHD.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest aplikacja interaktywna: Interaktywny marker. Jest to jeden lub wiele aktywnych punktów, naniesionych na tle którym może być plik graficzny lub film, po naciśnięciu którego wyświetlane są dodatkowe informacje w postaci plików graficznych, wideo, dokumentów pdf lub uruchamiana jest dowolna aplikacja zewnętrzna np.: moduł przeglądarki internetowej kierujący do strony internetowej firmy.

Prezentacja interaktywna dla Biura Obsługi Inwestorów UM Poznań

Wybrane pliki graficzne, dokumenty pdf mogą zostać przesłane na podany adres email, pobrane za pomocą kodu QR lub wydrukowane na drukarce podłączonej do urządzenia interaktywnego.

W wolnej chwili można zaproponować odwiedzającym chwile rozrywki  wykorzystaniem aplikacji takich jak memory, puzzle, airhockey i wiele innych.

Urządzenia interaktywne wyposażone w aplikacje dotykowe pozwalają na zbieranie podstawowych danych kontaktowych, które po zaakceptowaniu warunków, mogą być wykorzystywane do akcji marketingowych po zakończeniu imprezy.