Infokiosk zewnętrzny GLIP Diago. Nieduże urzadzenie zwiększa bezpieczeństwo.

Zewnętrzny infokiosk GLIP Diago z klawiaturą został zainstalowany w oddziale firmy Saint Gobain w Żarach. Od dłuższego czasu obserwujemy, że coraz bardziej popularnymi infokioskami wśród naszych Klientów stają się rozwiązania z niedużymi ekranami, a także niewysokie- zwłaszcza model GLIP Diago.

Tak właśnie było w przypadku realizacji dla firmy Saint Gobain– tam zastosowane zostało rozwiązanie modelu DIAGO w wersji outdoor, dodatkowo wyposażone w klawiaturę.

infokiosk zewnętrzny GLIP DIAGO

Urządzenie zostało wykonane z blachy nierdzewnej, oraz pokryte antykorozyjną farbą, zastosowano w nim zewnętrzny ekran o podwyższonej jasności, system chłodzenia i wentylacji. Infokiosk został dodatkowo zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi.

Zewnętrzny infokiosk ma służyć do awizowania kierowców na bramie wjazdowej, przed wjazdem na teren zakładu. Wjeżdżający Kierowcy za pośrednictwem klawiatury klawiszowej, bądź ekranowej (do wyboru) awizują swój przyjazd, a następnie zostają skierowani na konkretne miejsce oczekiwania na możliwość wjazdu na teren zakładu.

Ma to usprawnić i skrócić cały proces wjazdu. Jest to rozwiązanie dodatkowo mogące się sprawdzić w czasach pandemii, gdyż zapewnia większe bezpieczeństwo- między innymi przez zminimalizowanie kontaktu z innymi osobami.