Ekrany dotykowe

Ekran interaktywny to wisząca lub zabudowana powierzchnia dotykowa. Urządzenie to daje wiele możliwości aranżacyjnych. Działa w pionie i w poziomie. Ekran może zostać obudowany według projektu dostosowanego do wymagań Klienta lub identyfikacji firmowej.

Ekrany multimedialne to przede wszystkich narzędzia prezentacyjne. Dzięki systemowi rozpoznawania wielodotyku pozwalają nie tylko przedstawiać informacje, wyświetlić multimedia czy zaprezentować w dowolny sposób ofertę,  ale także angażować odbiorcę, który może sam  wybrać interesujące go treści.

Ekrany dostępne są w różnych wariantach wielkości, obudowa jest spersonalizowana pod względem koloru czy  użytego materiału.

Urządzenie Może być także wyposażone w dodatkowe sprzęty drukarka, czytnik kart, czujnik ruchu, kamera itp.  Parametry sprzętowe, takie jak m.in. system operacyjny, liczba punktów dotyku, technologia dotyku czy wyposażenie dodatkowe  dobierane są indywidualnie.

Z DEDYKOWANĄ OBUDOWĄ

Ekrany dotykowe  dostępne są w różnych wariantach wielkości, a dedykowana  obudowa jest spersonalizowana pod względem koloru czy  użytego materiału.

 Obudowa w całości obejmuje zarówno powierzchnię dotykową, jak i komputer sterujący, może być ona  także wyposażona w dodatkowe urządzenia (typu głośniki, kamerę, czujniki ruchu itp.).

DO ZABUDOWY

Ekran do zabudowy występuje w różnych wariantach wielkości, wyposażony jest w powierzchnię dotykową, oraz- jeśli jest taka potrzeba- w komputer sterujący. 

Brak dedykowanej obudowy pozwala na wbudowanie urządzenia w istniejącą instalację, lub zabudowanie go w indywidualnie zaprojektowaną aranżację wnętrza, stoiska targowego i innych.