O nas

Od projektu do efektu…

Naszą firmę najlepiej poznać, poznając naszą filozofię pracy a w zasadzie współpracy.

Niezależnie od tego czy poznaliśmy się poprzez formularz kontaktowy, polecenie innego Klienta, ofertę, przetarg zawsze na początku rozmawiamy o koncepcji urządzenia. Czasem zadajemy dużo pytań. Do czego urządzenie ma służyć? Kto będzie z niego korzystał? Czy będą to najmłodsi fani elektronicznej edukacji i rozrywki? A może urządzenie będzie miało poważniejsze zadania takie jak wsparcie sprzedaży, prezentacja informacji, kierowanie kolejką oczekujących. To dla nas to ważne informacje, ponieważ dzięki nim będziemy mogli- z szerokiej palety naszych pomysłów pokazać te, które będą już na wstępie dopasowane do potrzeb Klienta.

Próżno szukać w naszej ofercie rozwiązań standardowych, ujednoliconych- podobnie jak nie ma dwóch jednakowych Klientów. Dlatego każdy, kto rozpoczyna z nami współpracę może liczyć na indywidualne podejście. Na etapie projektowania urządzenia możemy wybierać materiał z jakiego będzie wykonana obudowa, oraz jego kolor. Naniesienie logo w postaci nadruku, czy podświetlanego wycięcia w obudowie również nie stanowi dla nas problemu. Jeśli jest taka potrzeba, na etapie projektowania przewidzimy w urządzeniu miejsce na dowolne elementy peryferyjne: czytniki kodów, głośniki, mikrofony, kamery, czujniki zbliżeniowe, ładowarki indukcyjne, mechanizmy zmiany wysokości lub kąta nachylenia ekranu.

Gotowy projekt zostaje zwizualizowany i po akceptacji Klienta przekazany do produkcji. Na tym etapie również korzystamy z najnowszej technologii. Aby zachować wysoką jakość oferowanych urządzeń obudowy wykonujemy z wykorzystaniem wykrawarek laserowych. Wykonywane przez nas konstrukcje przygotowujemy na giętarkach wyposażonych w automatyczny cykl operacji gięcia, co gwarantuje powtarzalność i precyzję giętych detali. W przypadku urządzeń budowanych z tworzyw sztucznych, płyt meblowych, drewna nasze obudowy wykonywane są za pomocą wielkoformatowych obrabiarek CNC, dzięki temu możemy wykonać dowolną ilość egzemplarzy przy zachowaniu 100% powtarzalności kształtów. Komponenty elektroniczne, które montowane są w gotowych obudowach pochodzą od sprawdzonych dostawców, co gwarantuje ich wysoką jakość i niezawodność.

Prawdopodobnie od momentu zamówienia do dnia dostawy minęło nie więcej niż 4 tygodnie – choć czasem jest to krótszy czas 😉 . To moment, w którym nie tylko przekazujemy, instalujemy i uruchamiamy gotowe urządzenia, ale również przeprowadzamy szkolenie z obsługi. Jeśli wraz ze sprzętem zakupione zostało oprogramowanie do tworzenia prezentacji interaktywnych to czas na przeprowadzenie szczegółowego szkolenia, po którym przeszkolone osoby będą posiadały umiejętności niezbędne do samodzielnego przygotowywania atrakcyjnych aplikacji dotykowych.

Jeśli coś pójdzie nie tak… nie pozostawiamy naszych Klientów bez opieki. W wielu przypadkach, jako opcja dodatkowa na urządzeniach produkowanych przez naszą firmę instalujemy oprogramowanie Teamviewer, za pomocą którego jesteśmy w stanie świadczyć wsparcie techniczne zdalnie. W przypadku napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych dokładamy wszelkich starań, aby nasz czas reakcji i usunięcia usterki był możliwie krótki.